Ladder Lipiec 2011

Umów się na pojedynek z graczami w sieci!
Zablokowany
Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Ladder Lipiec 2011

Post autor: Pielagoroth » wt, 5 lip 2011, 18:17

Dark Lord (Ssrathi), Pielagoroth (Baśniowe Istoty), Qui-Gon (Mroczne Krasnoludy) vs Kronos (Krasnoludy), Louis EX (Demony), Tomek (Orkowie)

Zwyciężają: Dark Lord, Pielagoroth, Qui-Gon.

Walka zaczęła się spokojnie, bez rushy żadnej ze stron. Dzięki pomocy Baśniaków drużynie zwycięskiej udało się zdobyć przewagę kopalnianą na mapie. Jednak ten stan rzeczy nie trwał długo, gdyż po zrobieniu Demonów i Goblińskich Szamanów zostaliśmy zepchnięci do defensywy. Ssrathi z pomocą całych zastępów jednostek Baśniowych Istot ledwo wybraniały kolejne ataki hordy Orków stworzonej z Ogrów, Trolli, Szamanów, Jeźdźców i Snajperów. Na dole bardzo dobrze radził sobie Qui, który sporą ilością machin, Golemów i Cieni, czasem z pomocą Baśniaków, trzymał Demony i Krasnale na dystans od swojej bazy. Nie uchroniło to go jednak przed utratą wszystkich kopalni poza bazą oraz kilku wież. W międzyczasie Lex omal nie zabił mi bohatera. Tomek na górze mapy zmienił taktykę i zaczął atakować bazę Baśniaka. Ta była jednak dobrze zabudowana ogromną ilością gniazd i mimo braku kilku wież uniemożliwiała przedarcie się do środka. Tymczasem na dole dzięki wsparciu Pterodaktyli, Mr.Krasnale przebiły się przez obronę Lexa i doszczętnie zniszczyły mu bazę. Qui posunął się nawet do przejęcia kopalni w bazie Demona za pomocą bohatera. Atak ten diametralnie zmienił obraz gry. Tomek zmuszony był wysyłać nieco wojska do obrony bazy Krasnala, który bronił się zaciekle Kusznikami, Runami i machinami. Dzięki temu DL wreszcie mógł na dłużej wyjść z bazy i zająć górną część. Po jakimś czasie oblegania padła baza Krasnali i na końcu Orków.

Screeny:
Budynki
Jednostki
Surowce
Czyżby? A jednak. ®

Awatar użytkownika
TomekW
Lunarion
Lunarion
Posty: 579
Kontakt:

Re: Ladder Lipiec 2011

Post autor: TomekW » wt, 5 lip 2011, 18:18

Wnoszę o nie uznanie walki, Qui-Gon złamał zasady poprzez nieprawidłowego bohatera, a DL w pewnym momencie zrobił wlot, chociaż na to nie mam bezpośredniego dowodu to chyba mam świadków.
Tomek

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Ladder Lipiec 2011

Post autor: Pielagoroth » wt, 5 lip 2011, 18:20

Oczywiście, że walka zostanie wliczona, bo owe złamanie zasad nie miało żadnego wpływu na przebieg bitwy. Bohater był jak najbardziej prawidłowy.
Czyżby? A jednak. ®

Awatar użytkownika
TomekW
Lunarion
Lunarion
Posty: 579
Kontakt:

Re: Ladder Lipiec 2011

Post autor: TomekW » wt, 5 lip 2011, 18:20

Miało, gdyż Qui Gon wypchał kopalnie czarami, które miał nielegalnie, a DL zniszczył szybciej Lexa.
Tomek

Awatar użytkownika
Kronos
Władca Trupów
Władca Trupów
Posty: 975
Ulubiona rasa: zgodna z zasadami trybu murarza
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Ladder Lipiec 2011

Post autor: Kronos » wt, 5 lip 2011, 18:23

Jestem świadkiem, Pterosy ominęły wieże i zniszczyly baze O_o (potem sie wróciły )
Qui gon, Robił migniecie i powrót do domu w czasie zagrożenia.

Nie kłamie :O
!
!
v
Ostatnio zmieniony wt, 5 lip 2011, 18:28 przez Kronos, łącznie zmieniany 1 raz.
:cowboy:

Awatar użytkownika
Qui-Gon
Lunarion
Lunarion
Posty: 184
Ulubiona rasa: Każda
Kontakt:

Re: Ladder Lipiec 2011

Post autor: Qui-Gon » wt, 5 lip 2011, 18:24

Nie robiłem mignięcia i nie kłam Kronos bo to świadczy o tobie ;)
[CENTER]Obrazek[/CENTER]

Awatar użytkownika
TomekW
Lunarion
Lunarion
Posty: 579
Kontakt:

Re: Ladder Lipiec 2011

Post autor: TomekW » wt, 5 lip 2011, 18:25

Nie wiem czy robiłeś mignięcie czy nie, ale same kwazyty wystarczą, magia przywołania nie jest w zasadach dostępna.
Tomek

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Ladder Lipiec 2011

Post autor: Pielagoroth » wt, 5 lip 2011, 23:44

Moncia (Orkowie) vs Pielagoroth (Imperium)

Zwycięża Moncia!
Czyżby? A jednak. ®

Awatar użytkownika
Louis EX
Site Admin
Site Admin
Posty: 765
Kontakt:

Re: Ladder Lipiec 2011

Post autor: Louis EX » śr, 6 lip 2011, 13:13

Louis EX (nieumarli-los) vs Przemek(2) (orkowie)

Wygrał Louis EX

Louis EX (rój-los) vs Przemek(2) (imperium)

Wygrał Louis EX

Awatar użytkownika
Mati6808
Licz
Licz
Posty: 75
Kontakt:

Re: Ladder Lipiec 2011

Post autor: Mati6808 » śr, 6 lip 2011, 17:47

Mati (Barby), Kronos (Zaraza), Piel (Ork) vs Kazio (Leśny elfy), Furion (Ssrathi), Admin (Rój)

Win team nr.1

Pierwszy rush zarazy zniszczył 3 wieże i armię leśnego a drugi rush wsparty grabami po walce z nagami i kilkoma duszkami zniszczył prawie całą baze leśnego pozwalając na uzyskanie dużej przewagi.

Obrazek

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości