Gra mi sie crashuje jak gram na swojej mapie

Przedstaw problem lub zadaj pytanie.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Miszcz Robal
Thrall
Thrall
Posty: 2
Ulubiona rasa: Robale
Kontakt:

Gra mi sie crashuje jak gram na swojej mapie

Post autor: Miszcz Robal » ndz, 12 lip 2009, 03:46

Po pierwsze witam jako nowy na forum :D

A po drugie mam taki bug, że jak gram sobie z kompem na mapie stworzonej przeze mnie (poziom książę i wyższy) to po 15 minutach następuje crash gry (wyłącza mi się) Są to zwykłe moje mapy a nie jakieś przebajerowane. Dzieje się tak niestety na każdej mojej mapie. Może robię jakiś błąd tworząc mapę bo nie jestem zbytnio obyty z edytorem... Mam patcha 1.03 i wszystko ok.

Zamieszczam poniżej mój najnowszy wytwór, na którym u mnie gra się niestety wyłącza po 15 minutach... ;(. Może stestujecie.
A jak da rade to niech ktoś ją naprawi i napisze co robię nie tak...

http://www.sendspace.pl/file/04ed8d623c96a7d14eb1bcf
Moje osobowości: Miszczu, Ssij mnie, R: gwałciciel dzieci, Wiesław Psikuta, Don Roballo,

Awatar użytkownika
aleksanderek48
Champion
Champion
Posty: 1257
Ulubiona rasa: mi.: elfy
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Gra mi sie crashuje jak gram na swojej mapie

Post autor: aleksanderek48 » ndz, 12 lip 2009, 10:09

ja niekapuje... wylacza sie przez dwiek czy przez mapke? jak przez mapke to daj mapke a nie muzyczke
ps czy twoj podpis jest wg zasad?

Awatar użytkownika
Miszcz Robal
Thrall
Thrall
Posty: 2
Ulubiona rasa: Robale
Kontakt:

Re: Gra mi sie crashuje jak gram na swojej mapie

Post autor: Miszcz Robal » ndz, 12 lip 2009, 11:15

Wyłącza się przez mapkę. Sorry nie napisałem prostym chłopskim językiem. WYTWÓR TO NIE TO SAMO CO UTWÓR. PISZĄC WYTWÓR CHODZIŁO MI O COŚ CO STWORZYŁEM CZYLI MAPKĘ. W moim pierwszym poście jest link do tej mapki. Co z tymi mapkami jest nie tak, że powodują crash gry?


W moim podpisie wymieniam wszystkie nicki jakich używam w grze, więc nie łamie on regulaminu? LOL

CZYTANIE ZE ZROZUMIENIEM!
Moje osobowości: Miszczu, Ssij mnie, R: gwałciciel dzieci, Wiesław Psikuta, Don Roballo,

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: Gra mi sie crashuje jak gram na swojej mapie

Post autor: Administrator » ndz, 12 lip 2009, 12:48

Jak dla mnie mapka działa normalnie. Grałem na niej.

Może masz słaby sprzęt i dlatego cię wywala z gry. W jakich sytuacjach Cię wywala z gry? Jak jest jakaś duża bitwa czy co?

Alek po co by chłopak zamieszczał muzyczkę? sm101
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości