TVE - wiadomości.

ODPOWIEDZ
TVE
Chłop
Chłop
Posty: 10
Lokalizacja: Etheria
Kontakt:

Re: TVE - wiadomości.

Post autor: TVE » sob, 28 mar 2009, 23:33

Wtorek 24.03.09

Dzisiaj równo o godzinie 19:00 piromanta Firegnoth XIII wykonał słup ognia na 3 poziomie zabijając nim Minotaura Bezbrodego. Jest to dopiero 2 tak okrutny wyrok w historii Imperium. Pierwszy raz wykonał go Firegnoth III w 849 roku. Uśmiercił tym samym legendarnego Zabójcę Rozpruwacza, który zabijał i kroił na części zwłoki Harpii.

Na zebraniu Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego ustalono gospodarza przyszłorocznych Igrzysk Olimpijskich. Będzie to 49 edycja IO. Gospodarzem zostali po raz 3 w historii Władcy Zarazy. Lord Antharg i jego świta mają miesiąc na ustalenie miast, w których odbędą się igrzyska. Przewidziane dyscypliny to: biegi na czas, rzut pniem, zabijanie owiec na czas, latanie na czas, niszczenie budynków na czas, czarowanie artystyczne i oczywiściebitwy bohaterów. Za miesiąc zaczynają sie kwalifikacje do igrzysk.

Środa 25.03.09

Dziś o 3:00 rano na Demons Island po 31 godzinach (!) przestał padać czerwony deszcz. Jest wiele spekulacji na ten temat. Jedną z nich jest teoria Wysokich elfów, którzy twierdzą, że Demony chcą przyzwać Gorgona ! Ssrathi mający już doświadczenie w tych sprawach nie wykluczają tej ewentualności. Inną teorię wysuwają Nieumarli twierdzący, iż niemożliwym jest przyzwanie go 2 razy w tak krótkim odstępie czasu. Miejmy nadzieję, że mają oni rację. Więcej informacji na ten tema już jutro.

Czwartek 26.03.09

Sensacyjną i mroczną wiadomością rozpoczynamy dzisiejsze wiadomości. Wysokie elfy postanowiły nie czekać na przebieg wydarzeń związanych z sytuacją na Demons Island. Dziś o 6:00 rano wyruszyły na wyspę ze znaczną armią. Dołączyli się do nich także Imperialiści zapewniający transport i sporo wojska. Wyruszył z nimi na własną odpowiedzialność jeden z naszych dziennikarzy. Oto jego reportaż:
Wysokie elfy zmobilizowały ogromne ilości wojska. Imperium wysłało nieco mniejszą ale także sporą grupę żołnierzy. Według moich obliczeń elfów było 109, a Imperialistów 78. 56 żołnierzy piechoty, 42 łuczników, 12 jednostek latających, 24 machiny oblężnicze, 18 kawalerzystów i aż 35 magów. Jest to łącznie aż 187 jednostek. Całą armią dowodził Pogromca demonów Lunkor. Bitwa trwała ok. 2 godzin. Wysokie elfy odniosły zwycięstwo bowiem zniszczyły portal, przez który prawdopodobnie miał być przyzwany Gorgon. Zabito większość wojsk wroga ale nie zdołano przejąć wyspy. Bohater Lunkor zabił przywódcę Demonów oraz osobiście zniszczył portal ale chwilę później zginął od ognia wieży. Wysokie elfy jutro równo o 12:00 uczczą jego śmierć minutą ciszy i złożą mu hołd. Niestety nie udało się zdobyć jego ciała. Udało mi się zrobić kilka zdjęć z bitwy oto one:
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5
Zdjęcie 6
Zdjęcie 7
Zdjęcie 8
Zdjęcie 9
Zdjęcie 10
Zdjęcie 11
Zdjęcie 12
Zdjęcie 13
Zdjęcie 14
Zdjęcie 15
Zdjęcie 16
Zdjęcie 17
Zdjęcie 18
Zdjęcie 19
Zdjęcie 20
Zdjęcie 21
Zdjęcie 22


Piątek 27.03.09

Po wczorajszej bitwie z Demonami Wysokie elfy postanowiły poruszyć ten temat na zebraniu OKRE (Ogólnoświatowy Komitet Ras Etherii). Oczywiście nie brały w nim udział wyżej wspomniane Demony, które zostały wykluczone z komitetu. W zebraniu nadzwyczajnym Wysokie elfy zaproponowały nałożyć sankcję na Demony zabraniającą im opuszczania swoich terenów. Ponadto sankcja ta zakłada okupację ziem Demonów przez ZWE (Zjednoczone Wojska Etherii) złożone głównie z wysokich elfów. Ich propozycja została prawie jednomyślnie zatwierdzona. Jedyna rasa, która jest przeciwna takiemu rozwiązaniu to oczywiście Mroczne elfy zapewniające, że osobiście dopilnują Demony. Nikt ich jednak nie poparł. Już jutro zostanie Demonom wręczony list informujący ich o postanowieniach OKRE. Jeżeli nie przystaną one na takie warunki Wysokie elfy i ZWE oficjalnie wypowiedzą im wojnę. "Miejmy nadzieję, że do wojny nie dojdzie pomimo złego nastawienia Demonów do reszty ras. Jeśli jednak stanie się inaczej zrobimy wszystko, by wojna toczyła się tylko na terenach Demonów" mówi prezes OKRE Krasnolud Kotrim. Poproszono nas o przekazanie ludności Etherii żeby nie panikować. Wojna - jeżeli do niej dojdzie - nie rozprzestrzeni się na tereny miast i wiosk, w których mieszka ludność cywilna. Proszę się nie lękać !

TVE
Chłop
Chłop
Posty: 10
Lokalizacja: Etheria
Kontakt:

Re: TVE - wiadomości.

Post autor: TVE » ndz, 3 maja 2009, 11:45

Zakończyłem karierę pisacza tych "newsów", bo chyba mało kto to czyta.

Awatar użytkownika
Hunter
Champion
Champion
Posty: 312
Kontakt:

Re: TVE - wiadomości.

Post autor: Hunter » ndz, 3 maja 2009, 11:46

Wiesz, ja to czytam sm02
Sensei Piela

TVE
Chłop
Chłop
Posty: 10
Lokalizacja: Etheria
Kontakt:

Re: TVE - wiadomości.

Post autor: TVE » ndz, 3 maja 2009, 11:48

No ty to jesteś ten mało kto. sm04 Wiem, że Alek to czyta i Admin. Poza tym chyba mało kto.

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: TVE - wiadomości.

Post autor: Administrator » ndz, 3 maja 2009, 12:24

Te wiadomości mogą byc kontynuowane dalej, ale na nowych zasadach.
Każdy kto chce i wymyśli ciekawy news napisze go w tym temacie, ale Ja lub TVE będzie mógł go odrzucic.
Każdy będzie mógł tworzyc własną historię. Jeden zacznie wojnę z Elfami, a druga osobą ją skończy
Jak się uzbiera trochę to umieszczę je na stronie.


edit:
Nie będzie już podziału na dni, będą numerowane. Można będzie dodac coś takiego: po kilkulatach, po 30 dniach, bez wskazania na konkretny termin.
Mam kilka "historyji" w zanadrzu i za niedługo je udostępnie.
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

Awatar użytkownika
aleksanderek48
Champion
Champion
Posty: 1257
Ulubiona rasa: mi.: elfy
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: TVE - wiadomości.

Post autor: aleksanderek48 » pn, 4 maja 2009, 17:26

mysle ze nikt niebedzie miec nic przeciwko jak cos napisze

Ciągłe walki : Nowa Selentia (imperium) vs Kalpaxotl (ssrathi),
Północny Diraq (rój) vs nomandowie - Trarg (imperium),
Thiera (rycerze) vs Trolle (orcy),


Zasadzki:
Rasa inkwizytorów z Sirii poprosiła Sira Albiona (znanego z turnieju w Bartonii) o proste wyniszczanie zasadzek razem z Anrahem, jednym z najpotężniejszych archontów.
Dostanie 1000 koron, z czego 70% ma przeznaczyć na armie Czarnych Strażników z Yrm. Wpierw będzie musiał przejść od północy (Thiera a potem na zachód) gdzie grasuje dużo trolli, ale ma już grupę tańczących mieczy. Albion jest pewny siebie, ale musi poświęcić dużo czasu na podróż.

Planowany jest piewszy w historii Pokojowy Football który niby ma na celu pokój między rasami.
Drużyny:
-Drzewce
-Enty
-Golemy
-Krasnoludzy
-Skorpioczłeki
-Minotaury
-Hydry
-Trolle
Będzie podział na 2 grupy - każdy z każdym z grupy jeden mecz, wygrana 3 pkt, remis 1, w razie remisu punkowego odbędzie się dodatkowy mecz, następnie będą półfinały - najlepsza drużyna z pierwszej grupy z najsłabszą z drugiej grupy, reszta chyba jasna.

Mecze mają odbywać się w Guardii gdzie będzie 3 sędziów - inkwizytorów. Guardia ma wybudować 2 boiska, postawić ochronę 7 tańczących mieczy.

podczas pisania tego przydała by sie muza sm03

Awatar użytkownika
aleksanderek48
Champion
Champion
Posty: 1257
Ulubiona rasa: mi.: elfy
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: TVE - wiadomości.

Post autor: aleksanderek48 » pn, 4 maja 2009, 18:52

rzeczywiscie nie ma sensu pisania skoro tyle ludzi bylo na forum w miedzy czasie a nikt nie skomentował...

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: TVE - wiadomości.

Post autor: Pielagoroth » pn, 4 maja 2009, 19:33

Dobra przyznaję się, bo nie chce mi się ciągle przełączać użytkowników. To ja jestem TVE. Przechodząc do sedna. Mówiłem. Nikt poza mną, Adminem i Hunterem się nie będzie jakoś bardzo udzielał. Albo znudzi mu się po 1 razie. Zresztą Alku po 1 poście to ci nikt nic nie napisze. Ja musiałem ze 3 napisać żeby ktoś to docenił xD A jeśli chodzi o samą treść. Fajnie wymyśliłeś z tym Footballem sm04 Ale jedno pytanko: czy Drzewce i Enty to nie jest to samo sm11
Czyżby? A jednak. ®

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: TVE - wiadomości.

Post autor: Administrator » pn, 4 maja 2009, 19:37

Co ty jest do komentowania? Ludzie mają to czytac tylko.
Zobacz sobie na licznik odtworzeń tematu
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: TVE - wiadomości.

Post autor: Pielagoroth » pn, 4 maja 2009, 19:44

No niby jest tego dużo ale to nie ma takiej satysfakcji dla piszącego. Skąd wiesz, że sobie nie podejdzie jakiś forumowicz zobaczy "o nowe posty". Zerknie do tematu stwierdzi że, "za długie nie chce mi się tego czytać" i pójdzie. Dopóki ktoś nie skomentuje treści to nie masz satysfakcji i co za tym idzie odechciewa ci się pisać. Zrobiłem taki porządny post ze screenami i ogólnie ciekawą historią i nikt się nawet nie zająknął na jego temat. Jedyne komentarze jakie są to spam i tyle. Zero konkretów.
Czyżby? A jednak. ®

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości