''wyrzuca'' na pulpit

Przedstaw problem lub zadaj pytanie.
ODPOWIEDZ
ikona
Thrall
Thrall
Posty: 7
Kontakt:

''wyrzuca'' na pulpit

Post autor: ikona » czw, 18 cze 2009, 21:43

witam! mam maly problem..sprawa ma sie nastepujaco...
osoba tworzy rogrywke sieciowa w WBII ...dolaczam do gry..wszystko jest ok ale tylko przez jakies 5 minut:/...albo i nie .. po tym czasie osoba ktora stworzyla rozgrywke zostaje wyrzucona na pulpit a ja moge grac sobie dalej..ale wiadomo to bez sensu..i tak dzieje sie za kazdym razem...gra byla kilkakrotnie instalowana od nowa..i chce tu zaznaczyc ze bylo wszystko ok do dnia dzisiejszego..w czym moze tkwic problem? za wszelkie rady dziekuje i pozdrawiam:)

Awatar użytkownika
aleksanderek48
Champion
Champion
Posty: 1257
Ulubiona rasa: mi.: elfy
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: ''wyrzuca'' na pulpit

Post autor: aleksanderek48 » czw, 18 cze 2009, 21:52

mialem to samo i nietylko na multi... poprostu na tym kompie przestalem grac w wb2 :P

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: ''wyrzuca'' na pulpit

Post autor: Administrator » czw, 18 cze 2009, 21:53

ikona pisze:i chce tu zaznaczyc ze bylo wszystko ok do dnia dzisiejszego
Czyli jak? Mogłeś grac normalnie w sieci, tylko od dzisiaj nie możesz? Zawsze osoba zakładająca rozgrywkę zostaje wyrzucona i tylko ona?
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

ikona
Thrall
Thrall
Posty: 7
Kontakt:

Re: ''wyrzuca'' na pulpit

Post autor: ikona » czw, 18 cze 2009, 21:57

tak...dokladnie ..gralismy wiele razy i bylo wszystko ok..dzis na pewnej mapce rozpoczelismy rozgrywke i osobe ktora utworzyla ja wyrzuca na pulpit...i tylko ją... za kazdym razem..i w tym momencie jaka by to nie byla mapa ta osoba zostaje wyrzucona

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: ''wyrzuca'' na pulpit

Post autor: Administrator » czw, 18 cze 2009, 22:04

Jaka to mapka?

Przyczyna może byc w wersji gry posiadanej przez graczy. Ważne jest jakie macie wersje czy polska czy angielską oraz jakie są to wersje. Polecam zainstalowanie patchu 1.03 (wersje własnej gry można sprawdzic w menu gry - lewy dolny róg).
A ty tworzyłeś grę i też cie wyrzucało?

Wiesz co wpadnij do nas na siec hamachi:
Nazwa: wbcfan
Hasło: wbcfan
I sprawdzimy jak to jest z grą z tobą.
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

ikona
Thrall
Thrall
Posty: 7
Kontakt:

Re: ''wyrzuca'' na pulpit

Post autor: ikona » czw, 18 cze 2009, 22:17

tak to jest wersja polska 1.03
ale tu nie chodzi o mnie tylko o te osobe ktora tworzy rozgrywke i ja wyrzuca na pulpit po paru minutach.. to byla mapa 'rozstajne drogi'
od niej ten problem sie zaczal...i nawet prowadzac kampanie osoba ta zostaje wyrzucana...jezeli chodzi mnie to mam inny problem zwiazany z ta gra ale to dodalam osobny watek do tego tematu

ikona
Thrall
Thrall
Posty: 7
Kontakt:

Re: ''wyrzuca'' na pulpit

Post autor: ikona » czw, 18 cze 2009, 22:18

byc moze wersja 1.0 tu zadziala tylko nie wiem gdzie mam jej szukac:/

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: ''wyrzuca'' na pulpit

Post autor: Administrator » czw, 18 cze 2009, 22:44

Na pewno jak będziecie grac to musicie posiadac tą samą wersję. A Twój kolega próbował przeinstalowywac swoją wersje gry?
Najlepiej jak będziecie grali na wersji 1.03
A ta mapka to jest stworzona przez Was? Jak tak to możesz ją udostępnic na forum?
Drugim czynnikiem może byc połączenie, może macie słabe łącze, sygnał? Ale jeśli stało się to pod wpływem tej mapki to myślę, że coś jest z grą.
Bądź jutro na sieci hamachi to pogramy. Używasz w swoich grach programu hamachi?
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

ikona
Thrall
Thrall
Posty: 7
Kontakt:

Re: ''wyrzuca'' na pulpit

Post autor: ikona » czw, 18 cze 2009, 23:16

tak mamy te sama wersje gry..jezeli chodzi o mapke..ona jest standardowo w grze..nie tworzylismy jej... a co do sieci hamachi to jej nie uzywam...i wlasciwie nie uzywalam nigdy...wiec za bardzo nie wiem o co z nia chodzi..gdzie co i jak;)

Awatar użytkownika
aleksanderek48
Champion
Champion
Posty: 1257
Ulubiona rasa: mi.: elfy
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: ''wyrzuca'' na pulpit

Post autor: aleksanderek48 » pt, 19 cze 2009, 07:25

w wb2 przez hamachi grasz normalnie tylko podajesz IP z listy nickow, kolo nicka twojego kolegi, tylko oboje musicie byc w tej samej sieci hamachi

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości