Problem z save, nawet po reinstalacji

Przedstaw problem lub zadaj pytanie.
olorin
Thrall
Thrall
Posty: 6
Kontakt:

Problem z save, nawet po reinstalacji

Post autor: olorin » pn, 1 lut 2010, 21:17

Nauczony doświadczeniem z WBCII kopiowałem save'y (WBCII potrafiła mi się zepsuć- taka wersja). Od niedawna w WBCIII mam dziwny problem. Mając zrobione 2 postacie lev1 (nie grami nimi ale są) widzę tylko je. Mam trzecią postać którą gram w kampanii, a przynajmniej grałem do tej pory. Pliki z "dokumentów" mam naturalnie skopiowane i w nich znajdują się pliki z imieniem mojego bohatera którym grałem dłużej, problem w tym, że teraz po włączeniu gry mam do wyboru w kampanii tylko te 2 postacie lev1 a ta trzecia nie istnieje;/ Pliki są, postaci nie ma, reinstalowałem grę i najlepsze jest to, że pojęcia nie mam co się dzieje. W skopiowanym katalogu z "dokumentów" powinien być komplet plików, najwyraźniej czegoś brak lub nie ma jakiegoś dowiązania. Wdzięczny będę za info jak ktoś podobny problem rozwiązał.

Awatar użytkownika
greg
Champion
Champion
Posty: 150
Ulubiona rasa: Random
Kontakt:

Re: Problem z save, nawet po reinstalacji

Post autor: greg » pn, 1 lut 2010, 22:09

Czy ten bohater z większym levelem nie był czasem utworzony w trybie: Tryb człowieka z Żelaza, jeśli tak uzyskujesz 2xwięcej doświadczenia, ale jeśli zginiesz bohater też ginie całkowicie z menu.

olorin
Thrall
Thrall
Posty: 6
Kontakt:

Re: Problem z save, nawet po reinstalacji

Post autor: olorin » pn, 1 lut 2010, 22:15

Był utworzony w trybie normalnym i nie zginął. Ostatnio widziany po skończonej grze, z zrobieniem save na początku nowej misji. Po wyjściu z gry skopiowałem jak zwykle katalog z "dokumentów" i następne włączenie WBCIII - brak bohatera;/

Awatar użytkownika
greg
Champion
Champion
Posty: 150
Ulubiona rasa: Random
Kontakt:

Re: Problem z save, nawet po reinstalacji

Post autor: greg » pn, 1 lut 2010, 22:22

Który level bohatera

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Problem z save, nawet po reinstalacji

Post autor: Pielagoroth » pn, 1 lut 2010, 22:26

Może w nazwie tego bohatera umieściłeś polski znak ? Typu ą, ę, ć, ź.
Czyżby? A jednak. ®

Awatar użytkownika
LordCan
Dark Rider
Dark Rider
Posty: 482
Ulubiona rasa: Minotaur
Lokalizacja: Kramkowo
Kontakt:

Re: Problem z save, nawet po reinstalacji

Post autor: LordCan » pn, 1 lut 2010, 22:57

Ja to Ci poradzę tak bo sam miałem taki problem kiedyś:

Odinstaluj grę jeszcze raz i po odinstalowaniu usuń z folderu "Moje Dokumenty" cały folder z "Warlords Battlecry III" (wiesz tam gdzie się znajdują seavy itp. ) i zainstaluj ponownie powinno śmigać ;)

PS:Nie zapisuj w trakcie gry bo to też może być przyczyną zniknięcia hero wiem bo sam tak kiedyś miałem.

PoZdRoOo. :)
Obrazek

=KMO=

olorin
Thrall
Thrall
Posty: 6
Kontakt:

Re: Problem z save, nawet po reinstalacji

Post autor: olorin » pn, 1 lut 2010, 23:22

greg - ostatnio był 21 albo 22,
Pielagoroth - nazwa "Nagash" nie zawiera polskich znaków więc odpada,
LordCan - pomijając, że wywaliłem ten folder z "dokumentów" to wywaliłem wsio, łącznie ze śmieciami w Program Files. Nawiasem jak save psuje postać to tego nie wiedziałem:[ No i było nie było, w mojej kopi są pliki typu : Nagash.journal , Nagash.WB3 , Nagash.campaign więc powinna postać być.. Już się gubię i nie wiem czy w ogóle warto zaczynać kampanię od nowa..

Awatar użytkownika
Louis EX
Site Admin
Site Admin
Posty: 765
Kontakt:

Re: Problem z save, nawet po reinstalacji

Post autor: Louis EX » wt, 2 lut 2010, 01:26

Ja tam nigdy nie miałem problemu z save w czasie gry. Co to problemu to radze na przyszłość kopiować cały folder a nie poszczególne pliki. Kampanie chyba będziesz musiał zacząć od nowa. W każdym razie 20 lvl to nie tak wiele do odrobienia - przynajmniej w moim przekonaniu.

Awatar użytkownika
BrudasekPL
Krasnoludzki Lord
Krasnoludzki Lord
Posty: 100
Kontakt:

Re: Problem z save, nawet po reinstalacji

Post autor: BrudasekPL » wt, 2 lut 2010, 05:10

Ja zetknąłęm się z tym problemem w wbc2,wywaliłem folder z wbc w dokumentach a po kolejnej instalacji wszystko było spoko :swieta:
Interesuje Cię pełne spolszczenie do WBC3? Zajrzyj tutaj viewtopic.php?f=64&t=2521

Awatar użytkownika
Wojtku
Lunarion
Lunarion
Posty: 559
Ulubiona rasa: Minotaury (neutral)
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Problem z save, nawet po reinstalacji

Post autor: Wojtku » wt, 2 lut 2010, 15:32

Pozwolę sobię niezbyt ładnie ale też nie brzydko wpieprzyc swój ozor...
Otóż mam pare pytań... bohatera skopiowałeś... gdzie wkleiłeś kopię?
Drugie pytanie... skoro 2 bohaterowie się wyświetlają a 3 nie ma, był w osobnym sejwie?

Jeśli na drugie pytanie twoja odpowiedź to nie, to znaczy że niestety musisz pożegnac się ze swoim bohaterem, albowiem wystąpił pewien bardzo popularny błąd, który można naprawi usuwając cały folder Warlrords Battlecry III z "Moje Dokumenty" nie trzeba żadnej deinstalacji, reinstalacji, wszystkie sejwy idą w błoto a ty możesz spokojnie grac sobie dalej w WBC :) proste...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości